U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
Heb je het al op een (redelijke) foto vast weten te leggen? Die van mij doet dit al best een tijd, maar gisteravond had ik geluk. Beslist prachtige vissen.Tof! Dit laat die van mij ook in de avond zien, vaak richting de kingi. Opvallend dat die van jou een veel meer strepen patroon op zijn kop heeft, en veel meer oranje dan mijn exemplaar. Geweldige vissen!
Dank je wel, vind ik ookPrachtig. Een geweldig mooie vis
Ik heb wat meer KH-verbruik, maar verder niet zoveel verschil. Ik ben blij dat ze niet te hard groeien want ik vind snoeien geen leuk werk. Het scheelt ook dat ik mijn temperatuur laag (circa 23 graden) houd voor de vissen. De koralen groeien dan ook wat langzamer.Hey Tanne, merk je verschil in groei of kleur van je SPS koraal met de straton X?
Ik kan mijne als het goed is volgende maand bestellen en ben helemaal benieuwd wat ze voor men acrootjes gaan doen.
Wat ik wel zie: mooiere kleurweergave én betere ontwikkeling van de kleuren op de koralen. Welke lampen heb je nu?
Prachtige keizer zeg , daar zal wel een bijbehorend prijsje ook aan vast zittenEindelijk op foto: interrupta met compleet andere tekening.
Bijna elke avond verandert de tekening voor een paar minuten. Het lijkt alsof hij paargedrag naar de arcuatus vertoont, maar de arcuatus heeft hogere standaarden
Een paar minuten later is alles weer terug naar normaal.
Best spectaculair om te zien.
Bekijk bijlage 672714Bekijk bijlage 672715Bekijk bijlage 672716Bekijk bijlage 672717
Ik heb daar geen actieve herinnering aanPrachtige keizer zeg , daar zal wel een bijbehorend prijsje ook aan vast zitten![]()



Een Gonio en een Alveopora. De anemoon is er zelf tussen gekropen. Zolang ik geen schade zie laat ik het met rust.Leuke bak om te zien voor een beginner als ik. Zijn dat twee gonioporas die naast de anemoon staan? Kunnen die tegen de neteling? Wat doseer je in de schoolbak?
Grtz LW
Thanks. Op de foto is het inderdaad erg mooi zichtbaar. Toen hij nog kleiner was was het geel veel minder uitgesproken.Staat er mooi bij! Opvallend die gele buik bij je multifasciata.
Het kan er mee door. Dagelijks 5 minuten onderhoud, wekelijks nog eens 10 en een of twee keer in de maand een uurtje. Minimale inzet, best leuk resultaatToch ook aardig mooie kleuren Tanne!
Welk programma draai je op de straton X? De SPS/LPS?
Mijne draaien nu een dikken week, ben benieuwd.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.