U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
Schitterend veldje Glen , gr jaap
Zal wel lekker ruiken net als bij mij hahaha.
greetz Davany
opbrengst is van 5-7 dagen
![]()
![]()
Zo is het bij mij nu ook, dus ik mag aan nemen dat alles goed werkt.
En heb me osmose water getest was inderdaad niet goed, heb vandaag gelijk een nieuwe besteld die jij me liet zien.
gr.Karel
Hoi Glenn,
Mij gebeurt dit ook steeds, ik registreer bijvoorbeeld niet hoeveel water er is aangemaakt en gebruik geen TDS meter
gr Ray
Door schade en schande word met wijs.
Besparen op een TDS meter is verkeerde zuinigheid....ook ik begin er nu eindelijk aan te geloven.
greetings, GlennF
Je hebt het door Glenn, je uitgangswater waar je je zout mee bereid en verdampt water mee aanvult moet zo schoon mogelijk zijn anders ga je problemen verkeerd zoeken.
Ik meet mijn osmose/ silicaat water en dan nog eens apart alleen het osmose zodat ik weet wanneer het membraam op aan geraken is.
gr. marcel
Gisteren een nieuwe batch oplossingen
Kh en Ca aangemaakt tbv het automatisch doseren van het rif
18 liter KH, bestaande uit 2000gr NaHCO3
2,5 liter Ca, bestaande uit 1750gr CaCl2
Ik kan weer een maand of zo voorruit en geen omkijken naar
Bekijk bijlage 390021Bekijk bijlage 390022
greetings, GlennF
Heey Glenn, als ik van de week met mn Jerrycans langs kom wil je ze vast wel vullen voor me?![]()
![]()
Wel ideaal dat je in de nieuwe update van de calculator ook ml voor de kh, ca en mg hebt opgenomen. Ik krijg namelijk van de week nieuwe Jerrycans binnen en dan kan ik mijn doseerpomp weer gaan gebruiken.. Ben toch luier dan ik dacht haha
Verstuurd vanaf mijn HTC One met Tapatalk
Gisteravond de lezing gedaan bij zeeaquarium vereniging Cerianthus.www.cerianthus.nl
het was leuk om te doen. Het verzoek stond al en jaar geleden op de agenda en ik had het destijds zo lang mogelijk uitgesteld. Het wat mijn eerste presentatie ooit brrrrrr...... been there done that.
En ging het allemaal goed glenn? Of voelde je je een klein jongetje die ze spreekbeurt moest doen
Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.