U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
Hij heeft echt die kleuren. Maar hij zwemt niet meer in onze bak rond. Hij is verhuist naar een grotere bak waar nog 3 van zijn soortgenoten inzitten.prachtige koraalduivel!! heeft hij echt die kleuren bijna zwart wit? of kom dat door de camera instellingen en licht?
mooie foto's roel!![]()
Je hebt daar ook een stel mooie vissen ziten Roel
Nog 2 vraagjes:
-de symphorichthys spilurus heb je die klein gekocht en groeit deze snel??
-de xanthopunctatus heb je die na de xantometopon ingebracht?Zoja,hoe was het met de agressie tussen de keizers??
dit omdat ik mijn xanthopunctatus nu als laatste ga inbrengen
Alvast bedankt
grtz Joeri
Dank je wel Marco.
Hoi Joeri,
De Spilurus was ongeveer 9 cm toen we deze in Maart 2010 kochten en nu is hij ongeveer 14 cm. Dus het snel groeien valt wel mee.
De Xanthopunctatus werd gelukkig door alle bewoners met rust gelaten. We waren wel bang dat het fout zou gaan omdat we 3 dagen eerder het koppel Pygo's hadden gekocht en de Picasso was toen heel erg agressief tegen hen. Hij greep er 1 vast en drukte de Pygo tegen de bodem.
Maar gelukkig liet ook hij de Xanthopunctatus met rust.
Nu heeft ie het af en toe aan de stok met de Loricula en met de Lamarck man. Maar hij laat zich niet intimideren.
gr.Roel
zeer heeele mooie aquarium![]()
maar wat kost zo'n geintje allemaal bij elkaar (A)
heb wel heeeel erg veel respect voor jullie beide
hoop dat ie nog lang blijft staan en veel succes![]()
Vanmiddag 3 vissen bijgekocht. Eén lipvis en 2 dwergkeizers (hopelijk een koppel)
Ons aquarium is nu bijna leeg, er zwemt nog 1 vis in...........die wordt morgen opgehaald.
Bekijk bijlage 286137Bekijk bijlage 286138
dan de overige stenen en het water er nog uit.![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.