Week 27
De dino's zijn nog steeds niet weg, wel een stuk minder maar het duurt erg lang. SPS koralen staan er nog slecht bij, maar ik wist van tevoren dat het een kwestie was van een lange adem hebben met dino's.
Heb wel ondertussen wat vissen op de kop getikt van iemand die ging stoppen, dus dat is erg leuk. Hierdoor is de bak een stuk levendiger en zijn mijn nutriënten wat meer in balans ondanks dat ik 20ml carbon doseer per dag.
Waardes & doseringen:
Bekijk bijlage 610600
- 250ml phytoplankton
- 20ml Ati Nutrition C
- 1ml ATI Nutrition N
- 1ml ATI Essentials+ #1
- 1ml ATI Essentials+ #2
Huidige zandbodem
Ik krijg nu wat groen/geel/goud achtige alg op mijn zandbodem. Iemand bekend hiermee? Chrysophytes misschien?
Bekijk bijlage 610601Bekijk bijlage 610606
Koralen
Zoals geschreven gaan de koralen niet heel lekker, SPS heeft het moeilijk. Mijn stylophora heb ik al weggegooid en ook de montipora's hebben het lastig. Ik heb het voor nu maar even geaccepteerd. Eerst maar is van die dino's afkomen ..
Euphyllia's hadden het aan begin moeilijk maar staan nu prachtig open, er lijkt een verband te zijn tussen de dosering van phyto en het weer openstaan van de toorts.
Bekijk bijlage 610614
Vissen
Ik heb jawel 4 vissen toegevoegd 2 weken geleden en ze doen het fantastisch.
- Zebrasoma flavescens
Bekijk bijlage 610608
- Ctenochaetus Strigosus
Bekijk bijlage 610611
- Chelmon Rostratus
Bekijk bijlage 610616
- Pseudocheilinus Hexataenia - erg moeilijk te fotograferen, haha!
Bekijk bijlage 610609