Wat is er Nieuw?
Zeewaterforum.info

U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.

Glenn's Aquaria Verzameling

Yes ,
Ik ben wel blij met eric, door hem en door het hier te leren besef ik ook dat duiken niet zonder risico's is. Zeker in een situatie zonder zicht en met 3 man duiken is dat een hele complexe situatie.
We hebben geleerd om te gaan met situaties die zeer ongebruikelijk waren en enige strategie vereiste.

We gaan kijken voor duikspul en evalueren wat we wel en niet moeten aanschaffen. Het liefst kies ik voor materiaal die licht maar betrouwbaar is.

Maar alles op z'n tijd, want ik doe niks overhaast.

Hoe vordert het met je dive master traject?

greetings, GlennF
In het binnenwater hier leer je toch anders duiken dan in een tropische zee waar het zicht 30 meter is. Ik heb tijdens mijn openwater met eric op de oude locatie gedoken en toen bij de tweede duik was het zicht zo slecht dat ik mijn hand enkel kon zien als ik hem direct voor mijn masker hield. Dan leer je wel om dicht bij je buddy te blijven haha.
Ik ga binnenkort samen met eric het een en ander plannen voor het dive master traject. Heb er erg veel zin in!

Groetjes Youri
 
Zomaar een snelle update, omdat ik toch ervoor stond.

15080590920_70895f2d33_b.jpg
 
Laatst bewerkt:
Hi Glenn,

met duiken ben je nooit uitgeleerd. Ik ben al wat jaartjes divemaster maar er zijn altijd wel weer nieuwe leermomentjes.
Dat houd je scherp en hoort erbij. Routine komt vanzelf als het maar nooit teveel routine is want dan wordt men vaak argeloos.

groet
Adri


Ik ben benieuwd hoe het verder gaat.
Ik heb wel het idee dat ik nog veel routine moet aanleren door vaker te gaan duiken
greetings, GlennF
 
Laatst bewerkt:
Hi Glenn,

met duiken ben je nooit uitgeleerd. Ik ben al wat jaartjes divemaster maar er zijn altijd wel weer nieuwe leermomentjes.
Dat houd je scherp en hoort erbij. Routine komt vanzelf als het maar nooit teveel routine is want dan wordt men vaak argeloos.

groet
Adri

Dat idee heb ik nu sowiezo...
Dat is iets dat ik ook van het varen en water skieen geleerd heb, het moet nooit vanzelf gaan. Je moet blijven nadenken.

greetings, GlennF
 
Het groeit je aquarium uit glenn :cool: binnenkort weer tijd maken om te snoeien...

Het is de afgelopen jaar al 3 keer flink gesnoeid . Steeds een emmer vol stekken weggebracht.

Ik word al moe van het snoeien....
Als ik niet snoei gaat alles onderin kapot, omdat ze geen licht krijgen.

greetings, GlennF
 
Dat noemen ze een luxe probleem Powat
 
Haha arme Glenn, wil best met je ruilen hoor:biggrin:
 
Back
Bovenaan