U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
Uiteraard ook gedoneerd! Succes met het onderzoek en het crowdfunden!
Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
Een heel mooi initiatief Tim.
Mijn steun heb je.
groetjes
twan
Gedoneerd!
Succes met dit project heb zojuist mijn steentje bijgedragen. Ben benieuwd naar de updates tzt.
Onze € 50,- zijn er zojuist uit Tim...
Heel veel succes!

Alledrie ontzettend bedankt! Wat mooi dat er zoveel vertrouwen is.
Wie gaat het geheel eigenlijk bouwen?
Groen licht, daar is in de jaren tachtig al naar gekeken, en dat is niet gunstig voor koraal op de langere termijn. Ik zou graag alle kleuren licht in mijn test verwerken, helaas heb ik daar niet de juiste spullen voor. Dan zou er een serie lampen op maat gemaakt moeten worden. Rood, blauw en wit, dat heb ik wel voorhanden binnenkort.
Ben erg benieuwd Tim, mede omdat Philips ook van de partij is en het erop lijkt, maar dan moet ik wel een slag om de arm houden, dat in hun Coral Care verlichting zowel rood als groen wordt gebruikt.
Ook zie je vooraanstaande fabrikanten experimenteren met cyaan, turquoise en groen, in verschillende combinaties.
Ahaa, helemaal duidelijk Tim...![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.