Het gaat niet goed met onze vissen. De poetsvis is overleden. We dachten dat het aan de warmte lag, maar sinds een paar dagen ziet onze dokter er raar uit. Het lijkt net of hij allemaal luchtbelletjes op zich heeft. Ik dacht eerst aan stip, maar het ziet er voor mijn gevoel toch anders uit. Nou zag ik dat een van de anemoonvissen ook iets wat op een beschadiging lijkt heeft. Hij zwemt ook niet zo blij rond. Heel schrikachtig. Hij blijft ook wat op dezelfde plaats zwemmen. Dat is natuurlijk net een donker hoekje, dus ik krijg hem niet op de foto. Hij heeft een beschadiging op zijn kop, op het witte. Ik kan de dokter niet meer terug vinden. Het zou mij niet verbazen dat hij niet meer leeft.
Heeft iemand nog tips? De koralen staan er hartstikke mooi bij. Watertemperatuur is, sinds de koeler is aangesloten, goed. Vanmiddag de waterwaardes meten, maar die waren vorige week ook nog goed.
Ik zal proberen een foto te plaatsen, maar ik weet niet of dat gaat lukken.
We hebben de laatste tijd niks geks met onze bak gedaan. Ja, ik heb de ruiten schoongemaakt en we hebben een keer koralen bijgeplaatst, maar verder laten we de bak zo veel mogelijk met rust. Ik moet wel zeggen dat de dokter vanaf het begin al niet lekker door de bak zwom en ik heb al eerder getwijfeld of hij stip had. Dus misschien is er ook iets met de vis meegekomen. Of dat het door de stress is gekomen van de verhuizing van de winkel naar ons.