U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
Ziet er weer goed uit Steef!
Zie dat de paddenstoel het ook goed doet!
Raakt die anemoon trouwens de calendrium niet aan? Zou wel uitkijken dat hij hem niet gaat netelen. Is wel trouwens al flink gegroeid haha, dat was dat hele kleine mini stukje toch?
Je bak ziet er mooi uit. Mooi ook die oranje buttons met geel hart
Prioriteit stellen stefan..Dank je wel Glenn gaat goed! Alleen weinig tijd om ook forum bij te houden
Ja thedutchman1993 ik doe het altijd tegelijk maar zijn er veel die lamp voor lamp doen
Ik heb 2x blue white van red sea max
2x blue plus ati
1x coral plus ati
1x actinic van red sea max
Dat kan gebeuren ook ik heb door onoplettendheid/laksheid mijn zout pok laten stijgen dan zie je dat boven de 37ppt je koralen dat niet gaan apprecieren.Dat is waar Glenn en heb tijdje dip gehad met de groei terwijl al mijn waardes klopte (dacht ik) poliepen stonden in en toevallig kwam ik er achter dat mijn refractometer heel erg afwijkte dus ik had zout gehalte van 40 ppm ik heb dit netjes naar 35 verlaagd en alles hersteld prima. Ik heb weer volop groei en poliepen. Wist niet dat het zoutgehalte zo belangrijk was [emoji85][emoji85][emoji85]
Dat kan gebeuren ook ik heb door onoplettendheid/laksheid mijn zout pok laten stijgen dan zie je dat boven de 37ppt je koralen dat niet gaan apprecieren.
In de nieuwste DSR calculator heb ik daarom de waarde op 33ppt gezet en daar draai ik nu ook mee, gewoon om weg te blijven uit die regio wasrvan ik nu weet dat het niet bevordelijk is voor sommige koralen
Happy Reefing, GlennF.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.