U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
Bleken vanaf de voet??Blijf toch beetje tegenslagen hebben nu al me waterwaardes prima zijn gaan opeens wat acro's bleken
Zoals mijn groene formosa en een paarse acro ik zie eigenlijk 2 opties (of door me verlichting die ik deze week wil vervangen of door me nitraat die is 2 met salifert
Oké.Ik wil me nitraat eigenlijk hoger hebben 5-10 en bleekt in het midden
Ik denk ook niet dat een nitraat van 2ppm de oorzaak zal zijn. Zit er een bepaald idee achter het nastreven van een nitraat tussen de 5 tot 10?
Tenzij je de verlichting net voor het bleken hebt aangepast lijkt me dit ook niet de boosdoener. Waarom zou het heel de tijd goed gaan en nu opeens niet?
Maar je vermeld wel dat je nu eindelijk je waardes onder controle lijkt te hebben. Zijn er bepaalde waardes die in een kort tijdsbestek flink zijn veranderd? Of zijn er andere zaken zie laatst omgegooid zijn? Misschien ligt daar de oorzaak.
je nieuwe aanwinst is trouwens echt super van kleur, echt een topstuk!
Groetjes
na een dag 
Iedereen fijne dagen gehad?
Voor iedereen met een rsm250!!
De deltec mc500 is echt de beste afschuimer voor een rsm (mijn mening dan) wat een geweldig apparaat is dit zeg na een kleine Aanpassing paste deze perfect in mijn sump.
Heb nog nooit zo veel afval afgeschuimd in 3 dagen. Daar deed ik met de vorige afschuimer (een ferplast550) 3 weken over .
Ik ben blij[emoji3] nu hopen dat ik wat minder ijzer kan gaan toevoegen om me
Fosfaat onder de 0,08 te kunnen houden Bekijk bijlage 414807 na een dag Bekijk bijlage 414808
Kerst kadootje stefan?
greetings, GlennF
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.