GlennF
Senior Forumlid
haha.. mijn vrouw vroeg nog "waar ga je heen met mijn spul"[emoji12][emoji1] waar kookgerei al niet goed voor is [emoji106]🏻. Weer leuke aanwinsten Glenn.
Gr Thijs
Happy Reefing, GlennF.
U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
haha.. mijn vrouw vroeg nog "waar ga je heen met mijn spul"[emoji12][emoji1] waar kookgerei al niet goed voor is [emoji106]🏻. Weer leuke aanwinsten Glenn.
Gr Thijs
keukengerei van V&B ?Je weet wat kopen voor haar kerstdag [emoji14] of wat jij kan vragen [emoji14]
dymico levert geen "volume" voeding, maar zorgt o.a. ervoor dat voeding lang genoeg erin blijft, zodat de dieren evan kunnen profiteren.Ziet er goed uit! Glenn geef je ook nog specifieke voeding voor bepaalde koralen? Of is het dymico icm de visbezetting die de voeding leveren voor de nps koralen?
Heel gaaf. Is dat een koppeltje manderijntjes? Weet jij btw of een koppeltje altijd een match is bij deze soort.nieuwe intoducees:
![]()
![]()
![]()
![]()
Happy Reefing, GlennF.
haha.. thuis bleken het 2 mannen te zijn. dus een koppel wordt het niet.Heel gaaf. Is dat een koppeltje manderijntjes? Weet jij btw of een koppeltje altijd een match is bij deze soort.
Wij hebben al een jaar een koppel hiervan zwemmen maar nog nooit de beroemde paringsdans mogen aanschouwen helaas.
Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
[emoji23] [emoji23] dat klopt. Waarschijnlijk is er geen klik. Ze slapen wel op dezelfde plek [emoji12]haha.. thuis bleken het 2 mannen te zijn. dus een koppel wordt het niet.
tjsa.. wat denk je dennis. als je willekeurig een man en vrouw op een onbewoond eiland zet ... hoe groot is de kans dat er gepaard wordt ?????
uitgaande van variabelen als: de klik... chemie... natuur....instinct?
Happy Reefing, GlennF.
deze wat ik nog vergeten te posten
Hier zie je de werking van de beluchtingskolom die ik gemaakt heb voor het dymico aquarium
https://youtu.be/3_K5NSaamIk
[video=youtube_share;3_K5NSaamIk]https://youtu.be/3_K5NSaamIk[/video]
Misschien een stomme vraag of opmerking .
Maar krijg je achter een tijd geen vuile of vettige schuim bovenaan die kolom ?(zoals afschuimer )
Helaas heb ik in de weekend andere (familie) verplichtingen.Glenn doe jij nog aankomend weekend nog wat uitleg over DSR op reefmasters???
vriendlijke groet Bob van wijngaarden.
Hoe gaat het met de zeenaalden ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.