chrisb
Senior Forumlid
Dank je wel rick!!Chris, wat een mooie bak heb je!
Ben zelf inmiddels ook tevreden.
U bezoekt ons forum als gast, wij zouden het leuk vinden als u zich registreert en aktief mee discussieert in de verschillende topics.
Dank je wel rick!!Chris, wat een mooie bak heb je!
Dank jeZo, dat ziet er goed uit. En wat een mooie kleurtjes.
Het staat er echt allemaal in haha.Mooi hoor! Kan me bijna niet voorstellen dat dit allemaal in een rsm130 staat.
De bak gaat rustig door. Geen gekke dingen te melden. 1 ricordea oor heeft het opgegeven. Geen idee waarom, de rest staat er prima bij. Sommige sps stekken staan al een poosje in de bak maar deden tot op heden weinig qua groei.
Nu zie je dan toch eindelijk redelijke groei. Hier een paar vergelijking foto's.
Ja zonde is dat. Het was bij mij gelukkig geen hele bijzondere maar toch jammer.Hi Chris,
gaat lekker daar.
Ik heb meerder ricordea's in de bak, verschillende kleuren en ik had het laatst ook dat 1 van de oren er ineens geen zin meer in had.
Op zich geen probleem alleen wel jammer omdat dit de enige gele ricordea was die ik had.
groet
Adri
Ik denk dat ik weinig verschil zie. Het staat er best redelijk bij.Ik ben benieuwd of je ook werkelijk verschil zie voor en na de wissels.
I heb begrepen dat je ook wat meer rood licht aangestuurd heb .
Zou het daardoor zijn dat je wel groei heb in je acro's?
greetings, GlennF
Heb voor het eerst een triton test gedaan.
Heb vrij kort geleden ook een 30% water wissel gedaan. Toch heb ik een flinke bak tin en koper in het waterkolom.
Of dit echt heel veel kwaad kan weet ik niet. Maar de waardes zijn echt heel hoog. Heb wel voor het koper de triton detox besteld en zal een aantal water wissels gaan doen na de detox'kuur'.
Ben gestart met dsr in december.Kan je dit even in de juiste context zetten? Doe je regelmatig waterwissels? Of heb je nooit een waterwissel gedaan en toen een keer 30%? En daarna een analyse?
Ik zie dat je in feb 2014 met dsr bent begonnen. Heb je voor die tijd toevoegingen gebruikt? Of voeg je naast DSR nog iets toe?
Ben gestart met dsr in december.
Heb hier en daar wel een water wissel gedaan. Maar zeker niet wekelijks. De 30% wissel was idd voor 1 keer kort geleden. Zeker dus niet op reguliere basis. Toevoegingen naast dsr doe ik niet. Ik voer met name diepvries. Af en toe gooi ik wat flakes in de bak. Heb wel over een langere periode iedere dag of reefpearls gevoerd of lps/sps voeding van DD.
Nee heb dat nooit gebruikt. Helemaal aan het begin heb ik wel eens easylife gebruikt maar dat was nog ver voordat ik met dsr begon. Daarnaast heb ik toen een volledige water wissel gedaan omdat het niet goed ging.Dank voor de uitleg. Dus de verhoging in koper kan alleen via voeding binnenkomen? Niet een restant van een heel pakket a la red sea voordat je met DSR begon?
Ik denk dat ik weinig verschil zie. Het staat er best redelijk bij.
Ik heb de rode led verwijderd. Ondanks dat hij flink gedimd was vond ik de led een vervelende rode gloed in de bak geven. Heb deze vervangen voor een warm witte led. Welke een behoorlijk aandeel rood bevat zonder te overheersen.
Heb ook 2 UV leds bijgeplaatst. Heb er nu 4. 2 van 400-410nm en 2 van 410-420nm.
Absoluut.Om het in de juiste context te zetten.
Hoe vaak , hoeveel, en met welke zout heb je de wissels uitgevoerd?
Overigens zijn wissel in DSR niet verboden of taboe...
Dus het niet wisselen om het niet wisselen zelf is een verkeerde gedachte..
greetings, GlennF
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.